TÜBİTAK 2209-A Başvuru Çağrısı

Değerli öğrencilerimiz,
TÜBİTAK 2209-A Çağrısı esasen bir öğrenci tabanlı proje çağrısıdır… Bir akademik danışman eşliğinde yürütülür. Tüm başvuru aşamaları, akademik danışman desteği ile, sizler tarafından yapılmaktadır.
TÜBİTAK 2209-A projeleri için 2 şekilde de uygulama şansı bulunabilir;
  1. Meraklısınızdır ve bir fikriniz vardır, sizi bu yolda destekleyecek bir akademisyen danışman ile bir araya gelir ve proje başvurunuzu yapabilirsiniz;
  2. Proje yapmaya heveslisinizdir, ancak çalışma konusu hususunda kararsızsınızdır, akademik danışmanların fikirleri vardır ve o fikri yapabilecek bir öğrenci arayışındadır, bir araya gelir ve proje başvurunuzu yapabilirsiniz…
Aslında geçilecek kapının eşiği hep aynıdır: merak, fikir, ekip olma ve çalışma…
Bu bağlamda, akademik danışman olarak sizlerle bir araya gelmek isteyen değerli akademisyenlerimiz çalışma konularını gönüllü olarak buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Tablo’da sizlere öneri olması amacıyla paylaşmışlardır.
Bu tablo dinamiktir, başka bir deyişle 26 Temmuz 2021 tarihine kadar tüm akademisyenlerimiz “çalışma konularını” sufokalem@mu.edu.tr adresine “Tübitak 2209 A Önerim” konusu ile bildirdiği anda bu Tablo güncellenecek ve sizlere bilgi verilecektir.
Tablo’nun sizlere yardımcı olması ve proje yapma deneyimini yaşayabilmeniz dileğiyle…
Prof.Dr. Halit FİLİZ (Dekan)

Son Güncelleme Tarihi : 05.07.2021 18:58 Okunma Sayısı : 804

Son Duyurular