Kurullar/Komisyonlar

Ön Değerlendirme Komisyonu

  • Prof.Dr. HALİT FİLİZ - Başkan
  • Prof.Dr. KENAN GÜLLÜ - Üye
  • Prof.Dr. ALİ SERHAN TARKAN - Üye

Fakülte Kurulu

  • Prof.Dr. HALİT FİLİZ - Başkan
  • Doç.Dr. MURAT YABANLI - Üye
  • Prof.Dr. ALİ TÜRKER - Üye
  • Prof.Dr. ALİ SERHAN TARKAN - Üye
  • Prof.Dr. LATİF TAŞKAYA - Üye
  • Prof.Dr. KENAN GÜLLÜ - Üye
  • Prof.Dr. ÖNDER YILDIRIM - Üye
  • Prof.Dr. TAÇNUR BAYGAR - Üye
  • Doç.Dr. MUSTAFA BAHADIR ÖNSOY - Üye
  • Doktor Öğretim Üyesi ANIL GÜLŞAHİN - Üye

Fakülte Yönetim Kurulu

  • Prof.Dr. HALİT FİLİZ - Başkan
  • Prof.Dr. ALİ SERHAN TARKAN - Üye
  • Prof.Dr. ALİ TÜRKER - Üye
  • Prof.Dr. LATİF TAŞKAYA - Üye
  • Doç.Dr. NURÇİN KİLLİ - Üye
  • Doç.Dr. GÖKÇEN BİLGE - Üye
  • Doktor Öğretim Üyesi ANIL GÜLŞAHİN - Üye

Birim Kalite Komisyonu

  • Prof.Dr. HALİT FİLİZ - Başkan
  • Prof.Dr. ALİ SERHAN TARKAN - Üye
  • Prof.Dr. ALİ TÜRKER - Üye
  • Prof.Dr. LATİF TAŞKAYA - Üye
  • Fakülte Sekreteri YÜKSEL SEZER - Üye
  • Doç.Dr. TÜLİN ÇOKER - Üye
  • Doç.Dr. TÜLİN ARSLAN - Üye

Danışma Kurulu

  • Prof.Dr. HALİT FİLİZ - Başkan
  • Prof.Dr. KENAN GÜLLÜ - Üye
  • Doç.Dr. MURAT YABANLI - Üye
  • Selda GÜNAYDIN GÜLCÜ - Üye
  • Mustafa GÜMÜŞEL - Üye
  • İhsan BOZAN - Üye
  • Ahmet ESEN - Üye
  • Deniz ÇOBAN - Üye
  • Melih TEKİN - Üye
  • Ali ŞİMŞEK - Üye

Su Ürünleri Avlama ve İşleme Teknolojisi Bölümü Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu

  • Prof.Dr. LATİF TAŞKAYA - Başkan
  • Doç.Dr. YUNUS ALPARSLAN - Üye
  • Araş.Gör.Dr. HASAN CERİM - Üye

Su Ürünleri Temel Bilimleri Bölümü Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu

  • Prof.Dr. ALİ SERHAN TARKAN - Başkan
  • Doç.Dr. TÜLİN ÇOKER - Üye
  • Araş.Gör.Dr. AYKUT YOZUKMAZ - Üye

Su Ürünleri Yetiştiriciliği Bölümü Akademik Teşvik Başvuru ve İnceleme Komisyonu

  • Prof.Dr. ALİ TÜRKER - Başkan
  • Doktor Öğretim Üyesi ESİN BABA - Üye
  • Araş.Gör.Dr. MURAT CAN SUNAR - Üye
  • Araş.Gör.Dr. RİFAT TEZEL - Üye
  • Araştırma Görevlisi İSMAİL BERAT ÇANTAŞ - Üye
    >