Yönetim

 

Dekan
Prof. Dr. Halit FİLİZ




Dekan Yardımcısı
Doç.Dr. Nurçin KİLLİ


Dekan Yardımcısı
Doç.Dr. Murat YABANLI


Fakülte Sekreteri
Yüksel SEZER

Fakülte Yönetim Kurulu
Üye ................................................. Atanma Bitiş
Dekan Prof. Dr. Halit FİLİZ 11/02/2021 11/02/2024
Prof. Üye Prof. Dr. Ali TÜRKER 24/02/2021 24/02/2024
Prof. Üye Prof. Dr. Ali Serhan TARKAN 26/11/2021 26/11/2024
Prof. Üye Prof. Dr. Latif TAŞKAYA 24/02/2021 24/02/2024
Doç. Üye  Doç. Dr. Gökçen BİLGE 29/07/2021 29/07/2024
Doç. Üye Doç. Dr. Nurçin KİLLİ 07/03/2022 07/03/2025
Dr. Öğr. Üyesi Üye Dr.Öğr.Üyesi Anıl GÜLŞAHİN 09/08/2021 09/08/2024
  Yüksel SEZER Raportör  

Fakülte Kurulu
ÜYE   Atanma Bitiş
Dekan Prof. Dr. Halit FİLİZ 11/02/2021 11/02/2024
TBBB Prof. Dr. Ali Serhan TARKAN 23/02/2021 23/02/2024
YBB Prof. Dr. Ali TÜRKER 13/04/2022 13/04/2025
AİBB Prof. Dr. Latif TAŞKAYA 05/04/2021 05/04/2024
Prof. Üye Prof. Dr. Kenan GÜLLÜ 26/04/2022 26/04/2025
Prof. Üye Prof. Dr. Taçnur BAYGAR 26/04/2021 26/04/2024
Prof. Üye Prof. Dr. Önder YILDIRIM 24/02/2021 24/02/2024
Doç. Üye Doç. Dr. M. Bahadır ÖNSOY 28/02/2022 28/02/2025
Doç. Üye Doç. Dr. Murat YABANLI 26/04/2022 26/04/2025
Dr. Öğr. Üyesi Üye Dr.Öğr.Üyesi Anıl GÜLŞAHİN 09/08/2021 09/08/2024
  Yüksel SEZER Raportör  
*TBBB: Su Ürünleri Temel Bilimleri Bölüm Başkanı
*YBB: Su Ürünleri Yetiştiriciliği Bölüm Başkanı
*AİBB: Su Ürünleri Avlama ve İşleme Teknolojileri Bölüm Başkanı
 
Su Ürünleri Fakültesi Danışma Kurulu
Sıra No Kurul Üyesi Temsilci Açıklaması Görev Süresi
1. Halit FİLİZ Dekan 20.01.2022 – 20.01.2024
2. Murat YABANLI Dekan Yardımcısı 20.01.2022 – 20.01.2024
3. Kenan GÜLLÜ Fakülte Kurulu üyesi 20.01.2022 – 20.01.2024
4. Selda GÜNAYDIN GÜLCÜ Mezun Temsilcisi 20.01.2022 – 20.01.2024
5. Mustafa GÜMÜŞEL Mezunların istihdam edildiği kurumlardan en az bir temsilci 20.01.2022 – 20.01.2024
6. İhsan BOZAN  
Kamu/özel sektör ve/veya meslek ve sivil toplum kuruluşlarından en az iki temsilci
20.01.2022 – 20.01.2024
7. Ahmet ESEN 20.01.2022 – 20.01.2024
8. Deniz ÇOBAN 20.01.2022 – 20.01.2024
9. Melih TEKİN 20.01.2022 – 20.01.2024
10. Ali ŞİMŞEK 20.01.2022 – 20.01.2024
 
>